logotyp
Login

Komerční objekt v obci Čelákovice

Cena: 21.000.000 Kč

Nabízíme zajímavou komerční nemovitost nacházející se v blízkosti centra města na celkovém pozemku o velikosti 1972 m2, která byla v minulých letech provozována jako restaurační zařízení. Na pozemku se celkem nacházejí tři stavby.

Hlavní stavba je zděná stavba se sedlovou střechou pokrytou taškovou střešní krytinou o užitné ploše 300 m2. Tento objekt je rozdělen na dvě části, mezi kterými je průjezd z ulice na pozemek. Vchod do každé části je jak z ulice, tak i ze dvora. Menší část tohoto objektu (50 m2) sloužila jako kanceláře se sociálním zázemím (chodba, dvě místnosti, sociální zařízení. Větší část objektu (200 m2) sloužila jako restaurace a vinárna (restaurace, salonek, kuchyň, sklad, šatna, sociální zázemí a chodba). Nad celým tímto objektem se nachází prostorná půda, která by se dala v budoucnu využít na další obytný prostor, Tato stavba je částečně podsklepena (sklepní prostory a kotelna).

Druhá samostatná zděná stavba se sedlovou střechou (55 m2), která se na pozemku nachází,  sloužila jako letní vinárna s posezením jak vnitřním, tak venkovním.

Třetí zděná stavba se sedlovou střechou (60 m2), která se na pozemku nachází, jsou dvě garáže, sklad a v navazující části je sociální zařízení pro venkovní vinárnu. Mezi všemi stavbami je prostorný dvůr, který by se dal v budoucnu využít jako parkovací prostor. Za tímto dvorem je pěkná zatravněná zahrada o ploše 1147 m2.

Celý objekt je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění je řešené plynovým kotlem. 

Stavba by se dala v budounu přestavět i na obytný dům s bytovými jednotkami s parkovacími misty ve dvoře (předjednáno se stavebním úřadem).

Město Čelákovice je městem s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dosupností do Prahy. 

                                                                                         

 

02.05.2023 08:06 Iva Richterova
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign