Login

Rodinný dům s možností dvougeneračního bydlení ve Staré Boleslavi

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 8.700.000 Kč

Nabízíme dvoupodlažní rodinný dům ze 70. let, který je uzpůsobený k dvougeneračnímu bydlení ve starší zástavbě rodinných domů (velmi klidná lokalita) ve Staré Boleslavi. Dům se nachází na pozemku 974 m2 s orientací na jih a je o těchto dispozicích:

1.NP: garáž + bytová jednotka 2+kk - vstupní chodba, jídelna propojená s obývacím pokojem a kuchyní, ložnice, koupelna. Tato jednotka je v původním stavu, vyžadující určitou rekonstrukci a naskytuje se zde možnost jí ještě zvětšit o jednu místnost, která v současné době slouží jako sklad. Popřípadě udělat ještě další místnost z garáže. Z obývacího pokoje je vstup balkonovými dveřmi na terasu a zahradu.

2.NP: bytová jednotka 4+kk, která je po kompletní rekonstrukci – vstup po dřevěném schodišti do chodby, obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním koutem, tři ložnice, koupelna s WC. Z obývacího pokoje je vstup na horní terasu, z které pak vedou schody na zahradu.

Každá bytová jednotka má svůj vlastní vchod a samostatný plynový kotel, elektroměr je pouze jeden, ale je možnost  zřídit i druhý. Dům je napojen kanalizační řád, rovody vody z vlastní studny, přípojka na vodovodní řád je na pozemku (3 m od domu)  Spodní část domu je zděná, horní část domu je zateplená dřevostavba. Bližší informace podáme při osobní prohlídce. V dosahu pěti minut je autobusová zastávka, nájezd na dálnici D10 směr Praha, obchody, škola, školka a další občanská vybavenost.

 

24.09.2019 14:20 Kateřina Fialová
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign