logotyp
Login

Rodinný dům spojený s provozovnou k podnikání v Čelákovicích

Cena: 16.250.000 Kč
REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji velmi zajímavou nemovitost, která je z poloviny koncipováva pro rodinné bydlení a z poloviny pro podnikání (v současné době pro gastronomické účely – výrobna a prodejna). Jedná se o dřevostavbu (kolaudace v roce 2017) o zastavěné ploše 234 m2 stojící na pozemku o celkové výměře 1266 m2.

Část domu pro bydlení má samostatný vchod a je o těchto dispozicích – v přízemí je  zádveří, technická místnost, spíž, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je vstup na zahradu, v podkroví je jedna ložnice a koupelna s WC a sprchovým koutem. Z obytné části lze vstupovat spojovací chodbou do části pro podnikání.
Část domu pro podnikání má dva samostatné vchody (pro obchod a pro dodavatele) a je o těchto dispozicích – tři menší pokoje, koupelna c vanou a sprchovým koutem, samostané WC, prodejna, výrobní místnost a příslušenství (šatna, sklad, úklidová místnost, WC atd). Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem na plyn zn. Geminox, v obou částech je podlahové vytápění. Každá část má samostaný elektroměr, celý objekt je napojen na vodovodní a kanalizační řád. Část pro bydlení má prostornou zahradu orientovanou na jihovýchod, která skýtá soukromí. Před domem je vydlážděný prostor pro parkování rodiny i zákazníků. Provozovna je vybavena profesionálními stroji a zřízením, které není součástí kupní ceny. V případě zájmu o stejný druh podnikání je možné si vše odkoupit na základě dohody s majiteli. Bližší informace a stavební dokumentaci vám poskytneme při osobním jednání.

Kontakt na makléře: Iva Richterová, tel. 777673775, email: info@anemax.cz

20.10.2021 17:02 Kateřina Fialová
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign