logotyp
Login

Právní služby v oblasti realit

Právní služby v oblasti realit

Prodej, nákup či pronájem nemovitosti se neobejde bez právních služeb. Denně se setkáváme s klienty, kteří nadšeně procházejí desítky nemovitostí, až si konečně vyberou svůj byt či dům, který nejlépe odpovídá jejich představám. Poté následuje samotný převod nemovitosti, během kterého využívají právních služeb v naší právní poradně.

Většina klientů, která osloví realitní firmu ohledně zprostředkování realitních služeb, má zájem také o poradenství v právní poradně. Během převodu nemovitosti se mnozí lidé strachují o své peníze. Právníci z naší právnické poradny přistupují ke každému klientovi individuálně a snaží se eliminovat možná rizika, která hrozí při převodu nemovitosti. Klientům zajistíme znalecké posudky, finanční poradenství, možnost advokátní úschovy, smlouvy potřebné k prodeji nemovitostí včetně návrhů na vklad do katastru nemovitostí a vyřízení veškerých právních služeb.

Vizí naší právní poradny je zajistit co nejrychlejší převod nemovitosti, který nezatěžuje našeho klienta. Našich právních služeb využívají také klienti pronajímající bytové a nebytové prostory. Potřebujete-li sepsat nájemní smlouvu, právní služby Anemax jsou vám k dispozici.

Zpět na hlavní výpis

BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign