logotyp
Login

Rodinné domy

Rodinný dům na pozemku 812 m2 v Horních Počernicích

Cena: 14.460.000 Kč
SLEVA: 13.480..000Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům na pozemku 812 m2 v obci Praha, část Horní Počernice. Stavba byla postavena v roce 1977. Jedná se o zděnou jednopodlažní podsklepenou stavbu s částečně sedlovou a částečně pultovou střechou. Uvnitř domu se nachází bytová jednotka 3+1 s příslušenstvím, šatnou a spíží o užitné ploše 88 m2. Pod touto bytovou jednotkou je prostorný sklep o ploše 75 m2, do kterého je přístup z chodby bytu a nad bytovou jednotkou je prostorná půda, na kterou je přístup z venku. Dům je nezateplený, ale má plastová okna s dvojskly, je suchý a velmi udržovaný. Stropy jsou z hurdisků, podlahy betonové pokryté koberci.
číst celý článek

Rodinný dům v Přerově nad Labem

Cena: 8.900.000 Kč

Rodinný dům v klidné ulici v Přerově nad Labem představuje kombinaci tradičního venkovského stavení s moderním pohodlným bydlením. Dům z roku 1925 prošel v průběhu posledních let (2015 – 2024) rekonstrukcí spodního...

číst celý článek

Rodinný dům v Lázních Toušeň

Cena: 3.600.000 Kč

REZERVACE

Nabízíme rodinný dům na pozemku o celkové ploše 283 m2 nacházející se v obci Lázně Toušeň. Jedná se o zděnou stavbu se sedlovou střechou pokrytou eternitovou střešní krytinou, jejíž stáří je 76 let. V domě je bytová jednotka o velikosti 3+1 s příslušenstvím. Vytápění domu je plynovým kotlem, ohřev vody je řešen bojlerem. V obci je obecní vodovod, kanalizace, plynovod. Dům je ve velice špatném stavu, vlhký, vyžadující kompletní rekonstrukci.
číst celý článek

Rodinný dům na pozemku 1130 m3 v obci Káraný

Cena: 7.650.000 Kč

Nabízíme k prodeji zděný rodinný dům (stáří cca 90 let) o zastavěné ploše 188 m2, který v minulosti sloužil jako hájovna, z tohoto důvodu se nachází na okraji obce, kde převažuje lesní porost a kde je v blízkosti rekreační zástavba. Pozemek, na kterém se dům nachází, má celkovou plochu 1130 m2. Dům je obdélníkového tvaru s orientací v podélné ploše sever – jih, nepodsklepený, se sedlovou střechou pokrytou taškovou střešní krytinou a s velkým půdním prostorem. Dispozice domu je 3+1 s příslušenstvím a kotelnou.
číst celý článek

Rodinný dům v Lázních Toušeň

REZERVOVÁNO

Nabízíme dvoupodlažní rodinný dům na pozemku o celkové ploše 570 m2 nacházející se v klidné lokalitě obce Lázně Toušeň. Původní stavba s plechovou mírně sedlovou střechou je z 90.let, dům však prošel v roce 2014 částečnou rekonstrukcí - zateplení, fasáda, oprava terasy, koupelna v přízemí. V současné době je obydlené 1.patro, ve kterém je bytová jednotka o velikosti 4+1. Vnitřní dispozice bytové jednotky: zádveří, z kterého je vstup do chodby, z chodby je přístup do prostorného obývacího pokoje, který má balkon s orientovací na západ, vstup do kuchyně, která má velkou terasu s výhledem na zahradu (402m2) a vstup do dvou pokojů ( z jednoho pokoje si nynější majitelé udělali šatnu). Za kuchyní je další pokoj orientovaný na západ.
číst celý článek

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign