logotyp
Login

Byty

Pronájem bytu 2+1 (55 m2) v Praze 8, část Karlín

Cena: 12.500 Kč/měsíc + 3.000 Kč zálohy na energie
Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 (55 m2) v Praze 8 – Karlín v blízkosti Karlínského náměstí. Byt se nachází ve druhém patře činžovního pavlačového domu (nově zrekonstruovaného), je orientován pokoji na západ s výhledem na kostel a kuchyní na východ. Do bytu se vchází z pavlače, na které se nachází i komora patřící k bytu. Byt je nově po kompletní rekonstrukci – okna, koupelna, kuchyňská linka, podlahové krytiny, dveře a je částečně vybaven. K bytu je možné používat i sklep, který se nachází v suterénu domu.

číst celý článek

Byt 3+1 s lodžií (58 m2) v Čelákovicích, ulice Rumunská

Cena: 3.740.000 Kč

REZERVACE

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 (58 m2) ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu v obci Čelákovice, ulice Rumunská. Byt je po částečné rekonstrukci (plastová okna, vyzděné jádro, el. rozvody koupelna + kuchyň) a je o těchto dispozicích: předsíň, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj, kuchyň a dvě ložnice.
číst celý článek

Pronájem bytu 1+1 s balkonem

Cena: 10.000 Kč + 3.300 Kč poplatky

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+1 o velikosti 44,27 m2 s balkonem v 1.patře cihlového bytového domu v obci Čelákovice, ulice V Prokopě. Byt je vyjma plastových oken v původním, avšak velmi udržovaném stavu, je částečně vybaven, avšak majitelka nabízí po dohdě i další vybavení. Orientace bytu je kuchyní na východ, obývacím pokoje na východ a sever. K bytu náleží velký zděnný sklep v suterénu domu, kde je také k využití společná sušárna. Dům je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Cena za pronájem je 13.300 včetně poplatků za energie, majitelka požaduje vratnou kauci jednoho nájmu, poplatek RK za zprostředkování je 8.000 Kč.

číst celý článek

Byt 2+1 v Čelákovicích, ulice Dukelská

REZERVACE

Cena k jednání: 3.690.000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+1 (62,5 m2) v prvním patře bytového domu v klidné lokalitě obce Čelákovice. Byt je prostorově velmi zajímavý, je orientován kuchyní na východ, obývacím pokojem a ložnicí na západ, je v původním stavu vyjma plastových oken. Vytápění bytu je vlastním plynovým kotlem (nový v roce 2020), která zároveň řeší ohřev teplé vody.
číst celý článek

PRONÁJEM - bytu 2+kk v Čelákovicích, ul. Stankovského

Cena: 10.000 Kč/měsíc

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+kk (43 m2) ve druhém patře zrekonstruovaného panelového domu v centru města (10 minut od vlakového nádraží směr Praha). Byt je orientován oběma pokoji na jih a je o těchto dispozicích: předsíň, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice. Na chodbě, koupelně a WC je dlažba, v pokojích plovoucí laminátová podlaha. Vybavení bytu je pouze částečné – šatní skříň v předsíni, kuchyňská linka se sporákem v kuchyni. Byt je vymalován a připraven k pronajmutí. Cena za pronájem je 10.000 Kč + 4.500 zálohy na energie. Majitel požaduje vratnou kauci 14.500 Kč, poplatek RK za zprostředkování činí 9.000 Kč.

číst celý článek

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
Více informací

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...
Více informací
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign