logotyp
Login

Byty

Byt 3+1 s lodžií ((70 m2) , Brandýse n.L., ul. Karla Tájka

Cena: 4.326.000 Kč
REZERVACE

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 (70 m2) ve 3. nadzemním podlaží panelového domu v bízkosti centra města. Byt je vyjma plastových oken v původním stavu, je orientován obývacím pokojem západ a kuchyní na jih, ložnicemi na východ. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii.
číst celý článek

Byt 3+1 s balkonem v Praze 4, část Krč, ulice Točitá

Cena: 6.700.000 Kč

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 (82 m2) v 2. nadzemním podlaží panelového domu z osmdesátých let v klidné lokalitě Praha 4 – Krč. Byt je vyjma plastových oken v původním stavu, je orientován obývacím pokoje a kuchyní na jih, ložnicemi na sever. Z obývacího pokoje je vstup na prostournou lodžii, která je podél celého obývacího pokoje a kuchyně.
číst celý článek

Pronájem bytu 2+1 v Čelákovicích, ulice J. Zeyera

Cena: 10.000 Kč + 4.500 Kč zálohy na energie

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 (55 m2) s lodžií v 10. patře panelového domu v ulici J. Zeyera, obec Čelákovice. Byt je částečně zrekonstruobván a je vybaven pouze kuchyňskou linkou se sporákem. Vnitřní dispozice: předsíň, koupelna, WC, kuchyň, obývací pokoj, ze kterého je vstup na lodžii s orientací na západ, ložnice a šatna.

číst celý článek

Byt 3+1 s lodžií (58 m2) v Čelákovicích, ulice Rumunská

Cena: 3.740.000 Kč

REZERVACE

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 (58 m2) ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu v obci Čelákovice, ulice Rumunská. Byt je po částečné rekonstrukci (plastová okna, vyzděné jádro, el. rozvody koupelna + kuchyň) a je o těchto dispozicích: předsíň, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj, kuchyň a dvě ložnice.
číst celý článek

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
Více informací

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...
Více informací
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign