Byty

Pronájem bytu 3+1 s lodžií (68 m2) v Čelákovicích

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e:info@anemax.cz

Nabízíme k pronájmu byt v blízkosti centra města o velikosti 3+1 o užitné ploše 68 m2 v prvním patře cihlového bytového domu. Byt je orientován obývacím pokoje a ložnicí na východ, kuchyní a druhou ložnicí na západ, je kompletně zrekonstruován a je o těchto dispozicích – předsíň, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyň, obývací pokoj, ložnice a dětský pokoj (druhá ložnice). Z obývacího pokoje a z jedné ložnic je vstup na lodžii. Byt je kompletně vybaven. K užívání bytu náleží i dva sklepy, užívání části zahrady za domem a využití společných prostor v budově na zahradě (kolárna, posilovna). Vzdálenost do centra města a na vlakové nádraží je 5 minut. Cena za pronájem včetně záloh na energie je 18.000 Kč, Majitel požaduje při podpisu smlouvy kauci jednoho měsíčního nájmu, poplatek RK za zprostředkování je 12.000 Kč. Byt je k okamžitému nastěhování. 


více

Byt 2+1 v OV v Praze 4 – Kamýku, ul. Rytířova

Cena: 3.710.000 Kč

Makléřka: Iva Richterová t: 775 673 775

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 54 m2 v osmém patře (ze čtrnácti) zrekonstruovaného panelového domu v Praze 4 - Kamýku. Byt je orientovaný dvěma místnostmi na východ (kuchyň, pokoj) a  jednou místností na sever (ložnice) a je o těchto dispozicích: předsíň, samostatné WC, koupelna, kuchyň, dva pokoje. Interiér bytu je v původním stavu, vyjma plastových oken, která se vyměňovala při celkové rekonstrukci domu. Vytápění a ohřev teplé vody jsou řešeny dálkově, na topných tělesech jsou vlastní měřáky. K bytu náleží ještě komora na patře bytu. Byt je prostorově velmi zajímavý, s pěkným výhledem, měsíční náklady včetně fondu oprav jsou okolo 3.000 Kč. Před domem je autobusová zastávka směr metro Kačerov (C), v blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost, les a  dvě stanice autobusem je přírodní koupaliště Lhotka.

                                                                                         


více

Byt 2+1 v cihlovém domě v Čelákovicích

REZERVOVÁNO

Makléřka: Ing. Kateřina Fialová t: 608 117 705, e: fialova@anemax.cz

Cena: 3.190.000 Kč

Nabízíme pěkný zrekonstruovaný byt o dispozicích 2+1 (50m2) v 1.patře cihlového domu v Čelákovicích, ulici V Prokopě. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014 - elektřina, podlahy (parkety původní, avšak ošetřené, v dalších místnostech PVC a dlažba), kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (mimo lednice), koupelna včetně nového žebříkového topení, vestavěné skříně. Orientace bytu je na východ (kuchyň, koupelna) a na západ (pokoje). K bytu náleží také sklepní dřevěná kóje v suterénu domu. Dům prošel taktéž částečnou rekonstrukcí -  vodovodní stoupačky, vybudování plynové kotelny, nová střešní krytina včetně zateplení. V okolí domu je dětstké hřiště a malý obchod se smíšeným zbožím. Tato lokalita je klidnější se spoustou zelení okolo. Veškerá občanská vybavenost je ve městě vzdáleném 10 minut chůze. 


více

Byt 3+1 s balkonem a lodžií v cihlovém domě v Čelákovicích

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 3.760.000 Kč

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o užitné ploše 77 m2 ve druhém patře cihlového bytového domu v okrajové části obce Čelákovice. Byt prošel částečnou rekonstrukcí – koupelna (včetně el. rozvodů), platová okna, obývací pokoj podlahová krytina. Byt je orientován obývacím pokojem a kuchyní na západ (z obývacího pokoje je vstup na balkon), ložnicemi na východ (z jedné ložnice je vstup na lodžii). Vnitřní dispozice bytu: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, spíž, kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice. K bytu náleží ještě zděný sklep v suterénu domu. Dům má samostatnou plynovou kotelnu. Okolo domu je příjemné prostředí plné zeleně, autobusová a vlaková zastávka je v dosahu 5 minut, centrum města pěší chůzí je v dosahu15 minut.                                               


více

Byt 4+1 s lodžií v Lysé nad Labem, ulice Okružní

REZERVOVÁNO

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena: 2.890.000 Kč

Nabízíme k prodeji byt 4+1 o užitné ploše 72 m2 ve třetím patře zrekonstruovaného panelového domu v klidné lokalitě obce Lysá n. L. Byt je orientovaný obývacím pokojem, kuchyní a jednou ložnicí na východ, dalšími dvěma ložnicemi na západ, z východní ložnice je vstup na lodžii. V roce 2005 prošel byt částečnou rekonstrukcí – vyzdění koupelnového jádra, plastová okna (vyjma jedné ložnice), podlahové krytiny (dlažba a laminátová plovoucí podlaha). Byt má ústřední topení s dálkovým vytápěním a vlastními měřáky, je zde přiveden internet od UPC. K bytu náleží ještě větší komora na patře bytu. Dům, ve kterém se byt nachází má zrekonstruované stoupačky, zateplení, fasádu střechu a interiéry chodeb. Okolo domu je hezké prostředí, pískoviště pro děti, hřiště, příroda. Měsíční náklady jsou včetně fondu oprav a internet 5.000 Kč.                                                               


více

Byt 2+kk o užitné ploše 58,7 m2 + 8,5 m2 lodžie v Čelákovicích

Makléř: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena :  3.418.415 Kč

Nabízíme byt v novém projektu nazvaném “Nové byty Čelákovice”. Jedná se o bytový dům se 77 moderními byty, který je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic. V domě jsou k dispozici bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a ke každému bytu lze dokoupit kryté parkovací stání a sklep.  Začátek výstavby červenec 2018, předpokládané dokončení konec roku 2019. Podrobnější informace vám rádi sdělíme při osobním kontaktu, předložíme vám vizualizaci domu, půdorysy jednotlivých bytů a jejich standardy.                                                                                      


více

Byt 3+kk o užitné ploše 67,3 m2 + 7 m2 balkon v Čelákovicích

Makléř: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 4.214.250 Kč
     

Nabízíme byt v novém projektu nazvaném “Nové byty Čelákovice”. Jedná se o bytový dům se 77 moderními byty, který je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic. V domě jsou k dispozici bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a ke každému bytu lze dokoupit kryté parkovací stání a sklep.  Začátek výstavby červenec 2018, předpokládané dokončení konec roku 2019. Podrobnější informace o tomto i dalších bytech vám rádi sdělíme při osobním kontaktu, předložíme vám vizualizaci domu, půdorysy jednotlivých bytů a jejich standardy.           více

Byt 4+kk o užitné ploše 106,4 m2 + 18,8 m2 balkon v Čelákovicích

Makléř: Iva Richterová t: 777 674 775, e: info@anemax.cz   

Cena : 6.438.160 Kč 

Nabízíme byt v novém projektu nazvaném “Nové byty Čelákovice”. Jedná se o bytový dům se 77 moderními byty, který je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic. V domě jsou k dispozici bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a ke každému bytu lze dokoupit kryté parkovací stání a sklep.  Začátek výstavby červenec 2018, předpokládané dokončení konec roku 2019. Podrobnější informace o tomto i dalších bytech vám rádi sdělíme při osobním kontaktu, předložíme vám vizualizaci domu, půdorysy jednotlivých bytů a jejich standardy.                                                                 


více

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
Více informací

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitostí s RK Anemax? Pomůžeme Vám určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či roky, než najdete vhodného zájemce. RK Anemax ...
Více informací
Login
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign