Chaty a chalupy

Pozemek (425 m2) se zahradní chatkou v Čelákovicích

REZERVOVÁNO

Makléřka: Iva Richterová t:777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 1.450.000 Kč

Nabízíme k prodeji oplocený pozemek o ploše 425 m2, který se nachází  v bývalé zahrádkářské kolonii - dnes již připravovaná chatová osada.  Pozemek je rovinatý, oplocený drátěným pletivem  a vzrostlými tújemi s orientací na jih -  vstupní branka ze severu. Pozemek je napojen na elektřinu, voda z vlastní studny s čerpadlem, odpady z WC jdou do septiku. K pozemku je možnost příjezdu autem – vybudované vlastní parkovací stání. Na pozemku se nachází zahradní chatka, která je vybavena malou kuchyňskou linkou, lednicí, gaučem a policemi. Na chatku navazuje zastřešená veranda, na které je umístěné posezení a vedle verandy je venkovní krb. Na pozemku se dále nachází kvalitní skleník, funkční bazén, dětská trampolína, dřevěná kůlna s policemi na zahradní nářadí, které by zvětší části majitelé zanechali, místo pro kompost a WC. Je zde dobře plodící třešeň a ořech. Jelikož se pozemek nachází u Labe, je zde jednak krásný výhled na řeku a zároveň možnost koupání – při vstupu do řeky je vybudované malé molo. V blízkosti je lávka přes Labe, kde se rozšiřuje možnost cykloturistiky do okolí. Budoucí územní plán obce zde bude umožňovat stavbu k rekreaci – bližší informace vám sdělíme osobně.                                                              


více

Zděná chata 2+1 na vlastním pozemku v obci Skorkov

REZERVOVÁNO

Cena : 1.560.000 Kč

Nabízíme k prodeji zděnou částečně podsklepenou chatu o velikosti 2+1 (60 m2) stojící na vlastním pozemku o rozloze 400 m2 v chatové oblasti obce Skorkov. Chata je ve velmi udržovaném stavu, je napojena na elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku (před chatou v přístupové cestě je však i kanalizační řád), zdrojem vody je vlastní studna, rozvody vody do chaty je nutné dodělat. Vytápění chaty je kamny na tuhá paliva. Vnitřní dispozice...                                     


více

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Kdo má zájem o pronájem, domu, bytu, či jinou realitu? Pronájem bytu může představovat krátkodobou či trvalejší variantu, jak řešit bydlení. S pronájmem nemovitosti se však může během života setkat každý člověk, ať už na straně nájemníka či pronajímatele. I když bydlíme ve vlastním, v době dovolených roste naše poptávka po pronájmu rekreačních objektů, na krátkou dobu, či dlouhodobější pronájem chaty či chalupy. Majitelé rodinných domů mohou naopak vyžít krátkodobého pronájmu vlastního domu v době trvání letních dovolených, při konání festivalů, veletrhů a regionálních kulturních akcí. Pro dojíždějící studenty je pronájem bytu zajímavější alternativou, než přeplněné studenské koleje.

Nájemní smlouva, zaštiťující pronájem bytu, domu či jiných nemovitostí, musí být sepsána tak, aby chránila nájemce i majitele nemovitosti v případě nedodržení smluvních podmínek. V případě vašich pochybností vám rádi poradíme, jak sepsat smlouvu o pronájmu, která je velmi důležitá u pronájmů na delší dobu  nebo na dobu neurčitou. Zde  nás můžete kontaktovat.

Login
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign