Pozemky / Komerční objekty

Pozemek (425 m2) se zahradní chatkou v Čelákovicích

Makléřka: Iva Richterová t:777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 1.450.000 Kč

Nabízíme k prodeji oplocený pozemek o ploše 425 m2, který se nachází  v bývalé zahrádkářské kolonii - dnes již připravovaná chatová osada.  Pozemek je rovinatý, oplocený drátěným pletivem  a vzrostlými tújemi s orientací na jih -  vstupní branka ze severu. Pozemek je napojen na elektřinu, voda z vlastní studny s čerpadlem, odpady z WC jdou do septiku. K pozemku je možnost příjezdu autem – vybudované vlastní parkovací stání. Na pozemku se nachází zahradní chatka, která je vybavena malou kuchyňskou linkou, lednicí, gaučem a policemi. Na chatku navazuje zastřešená veranda, na které je umístěné posezení a vedle verandy je venkovní krb. Na pozemku se dále nachází kvalitní skleník, funkční bazén, dětská trampolína, dřevěná kůlna s policemi na zahradní nářadí, které by zvětší části majitelé zanechali, místo pro kompost a WC. Je zde dobře plodící třešeň a ořech. Jelikož se pozemek nachází u Labe, je zde jednak krásný výhled na řeku a zároveň možnost koupání – při vstupu do řeky je vybudované malé molo. V blízkosti je lávka přes Labe, kde se rozšiřuje možnost cykloturistiky do okolí. Budoucí územní plán obce zde bude umožňovat stavbu k rekreaci – bližší informace vám sdělíme osobně.                                                              


více

Pozemek o rozloze 880 m2 se základy rekreační chaty v obci Hrusice

REZERVOVÁNO

Makléřka: Iva Richterová, t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 1.290.000 Kč

Nabízíme velmi příjemný pozemek u lesa o rozloze 880 m2 v obci Hrusice, v chatové osadě Na Hrádkách. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný na jižní stranu s krásným výhledem do okolní krajiny. Na pozemku je zavedena elektřina, vodovodní i kanalizační řád a jsou zde podsklepené základy o rozloze 31 m2, na kterých v minulosti byla chata s č.e. Tato chata v důsledku blesku vyhořela, avšak na stávajících základech (v podslepení je jedna obytná místnost), lze postavit novou zděnou stavbu a to jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení. Na pozemku se ještě nachází malá srubová chatka, která kdysi ...       


více

Komerční objekt (100 m2) v obci Čelákovice, ul. Masarykova

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena 3.600.000 Kč

Nabízíme komerční objekt - dům v centru Čelákovic, který byl donedávna využíván jako prodejna a výrobna cukrářských výrobků. V současné době je objekt vyklizen a lze ho předělat na obchod, kanceláře, ale i zajímavé bydlení. Jedná se o jednopodlažní cihlovou stavbu, částečně podsklepenou, s větším půdním prostorem, která je napojena na všechny IS. V současné době jsou zde dvě velké místnosti, jedna menší, koupelna se sprchou, WC, sklad (místnost bez okna), chodba. Na nemovitost existuje zpracovaný projekt na zvýšení budovy a zobytnění podkroví. Na stavebním úřadě je již předjednáno, že objekt lze předělat na rodinný dům s jednou či dvěma bytovými jednotkami. Dům se nachází na výhodném místě I pro podnikání - hlavní ulici vedoucí k vlakovému nádraží. Ve městě je kompletní občanská vybavenost a výborné vlakové spojení na Prahu.


více
Login
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign