logotyp
Login

Pozemky / Komerční objekty

Pronájem nebytového prostoru k podnikání v Čelákovicích

Cena: 5.000 Kč + 1:700 Kč záloha na energie

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o velikosti 16 m2 v prvním patře zrekontrovaného domu v centru Čelákovic. Prostor je vhodný na kancelář nebo na provozovnu různých služeb (pedikúra, nehty atd.). Vchod do domu je z ulice Sedláčkova. Při vstupu do domu se nachází chodba , z které vedou schody do patra, kde se nebytový prostor nachází.
číst celý článek

Komerční objekt v obci Čelákovice

Cena: 21.000.000 Kč

Nabízíme zajímavou komerční nemovitost nacházející se v blízkosti centra města na celkovém pozemku o velikosti 1972 m2, která byla v minulých letech provozována jako restaurační zařízení. Na pozemku se celkem nacházejí tři stavby.

Hlavní stavba je zděná stavba se sedlovou střechou pokrytou taškovou střešní krytinou o užitné ploše 300 m2. Tento objekt je rozdělen na dvě části, mezi kterými je průjezd z ulice na pozemek. Vchod do každé části je jak z ulice, tak i ze dvora. Menší část tohoto objektu (50 m2) sloužila jako kanceláře se sociálním zázemím (chodba, dvě místnosti, sociální zařízení. Větší část objektu (200 m2) sloužila jako restaurace a vinárna (restaurace, salonek, kuchyň, sklad, šatna, sociální zázemí a chodba). Nad celým tímto objektem se nachází prostorná půda, která by se dala v budoucnu využít na další obytný prostor, Tato stavba je částečně podsklepena (sklepní prostory a kotelna).
číst celý článek
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign