logotyp
Login

Rodinný dům v Lázních Toušeň

REZERVOVÁNO

Nabízíme dvoupodlažní rodinný dům na pozemku o celkové ploše 570 m2 nacházející se v klidné lokalitě obce Lázně Toušeň. Původní stavba s plechovou mírně sedlovou střechou je z 90.let, dům však prošel v roce 2014 částečnou rekonstrukcí - zateplení, fasáda, oprava terasy, koupelna v přízemí. V současné době je obydlené 1.patro, ve kterém je bytová jednotka o velikosti 4+1. Vnitřní dispozice bytové jednotky: zádveří, z kterého je vstup do chodby, z chodby je přístup do prostorného obývacího pokoje, který má balkon s orientovací na západ, vstup do kuchyně, která má velkou terasu s výhledem na zahradu (402m2) a vstup do dvou pokojů ( z jednoho pokoje si nynější majitelé udělali šatnu). Za kuchyní je další pokoj orientovaný na západ.

Nabízíme dvoupodlažní rodinný  dům na pozemku o celkové ploše 570 m2 nacházející se v klidné lokalitě obce Lázně Toušeň. Původní stavba s plechovou mírně sedlovou střechou je z 90.let, dům však prošel v roce 2014 částečnou rekonstrukcí - zateplení, fasáda, oprava terasy, koupelna v přízemí. V současné době je obydlené 1.patro, ve kterém je bytová jednotka o velikosti 4+1. Vnitřní dispozice bytové jednotky: zádveří, z kterého  je vstup do chodby, z chodby je přístup do prostorného obývacího pokoje, který má balkon s  orientovací na západ, vstup do kuchyně, která má  velkou terasu s výhledem na zahradu (402m2) a vstup do dvou pokojů ( z jednoho pokoje si nynější majitelé udělali šatnu). Za kuchyní je  další pokoj orientovaný na západ. 

Přízemí majitelé zatím využívají jako technické a skladovací prostory (garáž, dvě místnosti, koupelna, kotelna). Do tohoto přízemí je možné vstupovat dveřmi ze zahrady nebo po schodech z prvního patra. Celé toto přízemí je možné přizpůsobit na další obytné prostory. Vedle domu je ještě dvougaráž (32m2), která je průjezdná z ulice až na zahradu. 

Vytápění domu je plynovým kotlem, ohřev vody je řešen bojlerem. V obci je obecní vodovod, kanalizace, plynovod. Je zde mateřská i základní škola, obchod. Pět minut od domu je polabská cyklostezka, v okolí jsou pískovny. Jezdí zde pravidelná autobusová linka i vlak Brandýs nad Labem - Čelákovice. 

Pokud budete chtít více informací, rádi Vás uvítáme v této nemovitosti na prohlídce. 

Cena: 8.640.000 Kč

Makléřka: Ing. Kateřina Fialová, t: 608 117 705, e: fialova@anemax.cz

09.05.2024 15:06 Kateřina Fialová
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign