Areál sportovního jezdeckého klubu “Staroboleslavský dvůr” u Proboštských jezer v Brandýse n.L – Staré Boleslavi

Info o ceně v RK

Makléř: Iva Richterová t: 777 673, e: info@anemax.cz

Nabízíme velmi zajímavou komerční nemovitost (kolaudace 2009) – dobře fungující sportovní jezdecký areál včetně možnosti bydlení v krásné rekreační lokalitě  u Proboštských jezer ve Staré Boleslavi. S prodejem tohoto areálu je možné převzít i současnou zavedenou klientelu a možnosti podnikání v oblasti chovu koní, pronájmu pro ustájení, výuku jízdy na koních a hipoterapii.

Popis nemovitosti:

Celý areál má rozlohu 9484 m2, z toho je

- část zastavěná stavbou s čp. 1603, což je jednopodlažní dřevěná stavba s vnějšími úpravami vypadající jako roubená stavba s obytným podkrovím. Budova slouží v podkrovní části jako kancelář či bydlení, v přízemí jsou boxy k ustájení koní, šatna a sociální zařízení.

- část je zastavěná jednopodlažní zděnou stavbou bez čp/če s vnější úpravou jako roubená stavba, kde se nachází boxy pro ustájení a sedlárna.

- část je zastavěná jednopodlažní zděnou stavbou bez čp/če s vnější úpravou jako roubená stavba, kde se nachází boxy pro ustájení a sedlárna

- část je zastavěna vedlejší budovou o dřevěné konstrukci, která slouží jako klubovna  a občertsvení a na  kterou navazuje zastřešená pergola k venkovnímu posezení.

- část je zastavěna budovou o dřevěné konstrukci, která slouží jako sklad krmiva.

- další část pozemku slouží jako parkurová tréniková plocha, manipulační plocha, parkovací plocha a pastviny.

Celý areál je napojen na elektřinu, má vodu z vlastního zdroje (studna) a má svou  vlastní jímku. Příjezd k areálu je po místní zpevněné komunikaci k vstupní bráně (vratům), na kterou navazuje nádvoří, které tvoří zpevněná plocha převážně asfaltová. Objekt je částečně oplocen a navazují na něj další pastviny na pronajatých pozemcích.

Areál se nachází v místě, kde je výborná dostupnost (cca 5 minut) na dálnici R10 Praha – Mladá Boleslav, vzdálenost do Prahy 15 minut, vzdálenost do centra města, kde je kompletní občanská vybavenost  5 minut.

Tento komerční objekt lze využít i k dalšímu podnikání jako např. veterinární praxe, farmaření atd.

17.05.2018 13:26 Kateřina Fialová
Login
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign