logotyp
Login

Profil firmy / Služby RK

O nás Reality Anemax

 


Realitní kancelář Anemax
vznikla v roce 2004 a od počátku se soustředí na Čelákovice a okolí. Její zakladatelka Iva Richterová byla zároveň několik let její jedinou makléřkou, a tak se osobně podílela na mnoha různých druzích prodeje realit včetně tří developerských projektů a byla u vývoje trhu s nemovitostmi v posledních 25 letech. Později, již během svých studií, se k ní přidaly Ing. Kateřina Fialová a Ing. Šárka Hrachová. Součástí našeho pracovního týmu jsou i zkušení advokáti, finanční poradci, soudní znalci a geodeti, což nám umožňuje poskytnout Vám opravdu plný servis při prodeji vaší nemovitosti nebo při koupi vašeho vysněného bydlení.  Snažíme se především o spokojenost našich klientů a tím pádem i o dobrou pověst naší realitní kanceláře. Těšíme se i na spolupráci s vámi!
 

Realitní kancelář Anemax Vám nabízí své služby:

Realitní kancelář Anemax Vám nabízí své služby:
 • Zprostředkováním nákupu a prodeje realit  (prodej rodinných domů, prodej bytů, prodej pozemků, aj.) včetně kompletního právního servisu vedeného advokátem, vyplnění a podání daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a zajištění znaleckého posudku nemovitosti

 

 • Poradenství ohledně financování a pojištění nemovitosti včetně vyřízení všech formalit s tím souvisejících. V tomto směru jsme navázali spolupráci s profesionálními finančními poradci

 

 • Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení, které je nezbytné pro posouzení dědického řízení u notáře

Realitní servis

 • Obstarání prodeje rodinných domů a bytů či jiných nemovitostí
 • Obstarání pronájmů nemovitostí
 • Obstarání koupě a pronájmu nemovitosti

Právní servis

V právních otázkách spolupracujeme s diplomovaným právníkem s dlouholetou zkušeností.

Jsme schopni pro Vás připravit :

 • zprostředkovatelskou smlouvu
 • rezervační smlouvu
 • smlouvu o budoucí kupní smlouvě
 • kupní smlouvu večtně návrhu na vklad do katastru nemovitostí
 • návrh dohody o převodu družstevního podílu
 • další smlouvy potřebné pro prodej a koupi Vaší nemovitosti, např. smlouvy zástavní,o vypořádání spoluvlastnictví, o půjčce
 • úschovu peněz
Samozřejmostí je možnost individuální právní konzultace k řešenému případu.

Finanční servis

Spolupracujeme se společností Dům financí, s.r.o. Jsme připraveni zajistit Vám vyřízení hypotečního úvěru a zároveň Vám Vaší zakoupenou nemovitost pojistit.

RK Anemax – domy, byty, reality

RK Anemax – domy, byty, reality

Investice do realit se běžně pohybují v částkách statisíců a milionů. Běžný člověk, jež hledá nové bydlení, prodává svou stávající nemovitost či obojí najednou, se oprávněně obává o své finance. RK Anemax se zabývá obchodováním s realitami již více než 13 let. Pro naše klienty provádíme nákup a prodej realit v ČR, nabízíme veškerý realitní a právní servis. Obchodujeme s byty, domy, nebytovými prostorami, rekreačními objekty, pozemky, realitami určenými k podnikání. Zajišťujeme pronájmy realit dle předpisů daných zákonem.

Úspěch při výběru vhodné reality závisí i na důvěře mezi makléřem a klientem. Ke klientům přistupujeme individuálně, nabízíme vstřícné a profesionální jednání. Není-li klient spokojen s naší současnou nabídkou realit, nenutíme ho ke kompromisu, ale aktivně hledáme nemovitost dle jeho představ.

Když se klient rozhodne ke koupi reality, vyřídíme převod nemovitosti, včetně veškerých právních formalit. Klientům doporučíme nejvhodnější  způsob financování reality, s přihlédnutím k jejich finančním možnostem. Maximální spokojenost klienta je naším cílem i odměnou.

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...

Právní služby v oblasti realit

Právní služby v oblasti realit Prodej, nákup či pronájem nemovitosti se neobejde bez právních služeb. Denně se setkáváme s klienty, kteří nadšeně procházejí desítky nemovitostí, až si konečně vyberou svůj byt či dům, který nejlépe odpovídá jejich představám. Poté následuje samotný převod nemovitosti, během kterého využívají právních služeb v naší právní poradně.

Většina klientů, která osloví realitní firmu ohledně zprostředkování realitních služeb, má zájem také o poradenství v právní poradně. Během převodu nemovitosti se mnozí lidé strachují o své peníze. Právníci z naší právnické poradny přistupují ke každému klientovi individuálně a snaží se eliminovat možná rizika, která hrozí při převodu nemovitosti. Klientům zajistíme znalecké posudky, finanční poradenství, možnost advokátní úschovy, smlouvy potřebné k prodeji nemovitostí včetně návrhů na vklad do katastru nemovitostí a vyřízení veškerých právních služeb.

Vizí naší právní poradny je zajistit co nejrychlejší převod nemovitosti, který nezatěžuje našeho klienta. Našich právních služeb využívají také klienti pronajímající bytové a nebytové prostory. ...

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...

Daňové poradenství dle platných zákonů

Daňové poradenství dle platných zákonů Poskytujeme daňové poradenství a související služby při prodeji nebo pronájmu bytových či nebytových objektů. Jestliže prodáváte nemovitost, je třeba řešit také daňové přiznání a platbu daní. Při provozování našich realitních služeb si uvědomujeme, že klienti chtějí vše řešit pohodlně na jednom místě. Navázali jsme spolupráci s právními poradci, abychom mohli zajistit našim klientům kompletní finanční a daňové poradenství. Součástí daňového poradenství je možnost vypracování znaleckých posudků, potřebných při převodu či pronájmu nemovitostí. Spolupracujeme s právníky a soudními znalci s dlouholetou praxí.

Zákony se neustále mění a klienti, kteří se nepohybují v právnickém oboru raději vyhledávají pomoc zkušených daňových poradců. Když prodáváte či pronajímáte nemovitost, nemusíte se zatěžovat studiem současných zákonů a předpisů. Naše daňové poradenství je Vám k dispozici pro Váš klid. Neběhejte mezi kancelářemi právníků a finančním úřadem. Nepříjemné formality nechte na nás. ...
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign