logotyp

Chaty a chalupy

Chalupa na pozemku 1674 m2 v Kokořínské údolí u obce Brusné

Cena: 3.620.000 Kč

Nabízíme k prodeji rekreační objekt –zděnou chalupu na vlastním pozemku v krásné přírodě Kokořínského údolí, v blízkosti obce Brusno 2. díl. Jedná se o stavbu, která byla postavena v roce 1982 a je využívaná jako chalupa mysliveckého spolku. Chalupa je v dobrém stavebně – technickém stavu, má sedlovou střechou pokrytou plechovou střešní krytinou a je o těchto dispozicích: v přízemí se nachází vstupní chodba, samostatné WC, místnost určená pro koupelnu, která má pouze umyvadlo, velká místnost, kterou lze využít na obývací pokoj a kuchyň, v podkroví jsou dvě ložnice s možností dodělat třetí.
číst celý článek

Rekreční chalupa na pozemku 954 m2 v obci Janov nad Nisou

Cena: 1.980.000 Kč

REZERVACE

Nabízíme k prodeji rekreační objekt – poloroubenou chalupu na vlastním pozemku v obci Janov n.N., část Hraničná. Jedná se o starší stavbu určenou ke kompletní rekonstrukci na zděné podezdívce, částečně podsklepenou, se sedlovou střechou pokrytou hliníkovou střešní krytinou. Dispozice chalupy je 2+1 – v přízemí se nachází chodba, místnost (komora), kde je umístěné suché WC, kuchyň, obývací pokoj, v podkroví jedna ložnice a půdní prostor. Vytápění chaty je ústředním topením (kotel na tuhá paliva) nebo krbem umístěným v obývacím pokoji.
číst celý článek

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Kdo má zájem o pronájem, domu, bytu, či jinou realitu? Pronájem bytu může představovat krátkodobou či trvalejší variantu, jak řešit bydlení. S pronájmem nemovitosti se však může během života setkat každý člověk, ať už na straně nájemníka či pronajímatele. I když bydlíme ve vlastním, v době dovolených roste naše poptávka po pronájmu rekreačních objektů, na krátkou dobu, či dlouhodobější pronájem chaty či chalupy. Majitelé rodinných domů mohou naopak vyžít krátkodobého pronájmu vlastního domu v době trvání letních dovolených, při konání festivalů, veletrhů a regionálních kulturních akcí. Pro dojíždějící studenty je pronájem bytu zajímavější alternativou, než přeplněné studenské koleje.

Nájemní smlouva, zaštiťující pronájem bytu, domu či jiných nemovitostí, musí být sepsána tak, aby chránila nájemce i majitele nemovitosti v případě nedodržení smluvních podmínek. V případě vašich pochybností vám rádi poradíme, jak sepsat smlouvu o pronájmu, která je velmi důležitá u pronájmů na delší dobu  nebo na dobu neurčitou. Zde  nás můžete kontaktovat.

BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign