Chaty a chalupy

Zděná chata 2+1 na vlastním pozemku v obci Skorkov

Cena : 1.560.000 Kč

Nabízíme k prodeji zděnou částečně podsklepenou chatu o velikosti 2+1 (60 m2) stojící na vlastním pozemku o rozloze 400 m2 v chatové oblasti obce Skorkov. Chata je ve velmi udržovaném stavu, je napojena na elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku (před chatou v přístupové cestě je však i kanalizační řád), zdrojem vody je vlastní studna, rozvody vody do chaty je nutné dodělat. Vytápění chaty je kamny na tuhá paliva. Vnitřní dispozice...                                     


více

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Kdo má zájem o pronájem, domu, bytu, či jinou realitu? Pronájem bytu může představovat krátkodobou či trvalejší variantu, jak řešit bydlení. S pronájmem nemovitosti se však může během života setkat každý člověk, ať už na straně nájemníka či pronajímatele. I když bydlíme ve vlastním, v době dovolených roste naše poptávka po pronájmu rekreačních objektů, na krátkou dobu, či dlouhodobější pronájem chaty či chalupy. Majitelé rodinných domů mohou naopak vyžít krátkodobého pronájmu vlastního domu v době trvání letních dovolených, při konání festivalů, veletrhů a regionálních kulturních akcí. Pro dojíždějící studenty je pronájem bytu zajímavější alternativou, než přeplněné studenské koleje.

Nájemní smlouva, zaštiťující pronájem bytu, domu či jiných nemovitostí, musí být sepsána tak, aby chránila nájemce i majitele nemovitosti v případě nedodržení smluvních podmínek. V případě vašich pochybností vám rádi poradíme, jak sepsat smlouvu o pronájmu, která je velmi důležitá u pronájmů na delší dobu  nebo na dobu neurčitou. Zde  nás můžete kontaktovat.

jméno:
heslo:
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign