logotyp
Login

Chaty a chalupy

Chalupa 3+1 s pozemkem 675 m2 v obci Sekeřice, okr. Jičín

REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji chalupu (rok výstavby přibližně 1930) v obci Sekeřice. Chalupa se nachází na okraji obce s příjemným výhledem na místní rybník. Stavba je ze smíšeného zdiva s původními trámovými stropy, dřevěnými a dlažbovými podlahami. Střešní krytina není původní, byla v minulých letech vyměněna za pálenou tašku. Chalupa má vlastní septik, rozvody vody jsou napojeny z vlastní studny, ale v domě je již připravena přípojka na vodovodní řád. Vytápění chalupy je kamny na tuhá paliva (krbová kamna v pokojích a kuchyňská kamna v kuchyni, které v zimě lze využít i na vaření. V cestě před chalupou vede plynový řád, na který je možné se v případě zájmu napojit. Za chalupou se nachází zastřešené posezení s krbem a kůlna na dřevo, vedle chalupy je dřevěná přístavba sloužící jako kůlna a dílna....
číst celý článek

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Kdo má zájem o pronájem, domu, bytu, či jinou realitu? Pronájem bytu může představovat krátkodobou či trvalejší variantu, jak řešit bydlení. S pronájmem nemovitosti se však může během života setkat každý člověk, ať už na straně nájemníka či pronajímatele. I když bydlíme ve vlastním, v době dovolených roste naše poptávka po pronájmu rekreačních objektů, na krátkou dobu, či dlouhodobější pronájem chaty či chalupy. Majitelé rodinných domů mohou naopak vyžít krátkodobého pronájmu vlastního domu v době trvání letních dovolených, při konání festivalů, veletrhů a regionálních kulturních akcí. Pro dojíždějící studenty je pronájem bytu zajímavější alternativou, než přeplněné studenské koleje.

Nájemní smlouva, zaštiťující pronájem bytu, domu či jiných nemovitostí, musí být sepsána tak, aby chránila nájemce i majitele nemovitosti v případě nedodržení smluvních podmínek. V případě vašich pochybností vám rádi poradíme, jak sepsat smlouvu o pronájmu, která je velmi důležitá u pronájmů na delší dobu  nebo na dobu neurčitou. Zde  nás můžete kontaktovat.

BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign